Regulamin

Oferta
Wszystkie produkty oferowane przez Universal Sport są fabrycznie nowe, oryginalne, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Ceny
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych Universal Sport są cenami brutto PLN (zawierają podatek VAT). Cena produktu nie uwzględnia kosztów dostawy zamówienia. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę VAT.

Sposób przesyłki
Przesyłki za pobraniem są wysyłane paczką priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmą kurierską (paczki są dostarczane na drugi lub trzeci dzień po wysłaniu przesyłki przez sprzedawcę). Jeżeli formą płatności jest przelew lub karta kredytowa, przesyłki są wysyłane po potwierdzeniu wpłaty w naszym systemie.
Przy każdym zamówienie podajemy orientacyjny czas realizacji zamówienia (w dniach roboczych). Jeśli zamówiono kilka produktów, całkowity czas realizacji jest równy najdłuższemu czasowi realizacji ze wszystkich zamówionych produktów.

Universal Sport nie odpowiada za opóźnienia wynikające z przyczyn leżących po stronie przewoźnika. W przypadku, gdy deklarowany czas dostawy przekroczy ww. termin i przesyłka nie została dostarczona, należy przekazać odpowiednią informację do Universal Sport, z podaniem numeru zamówienia na adres e-mail biuro@universalsport.pl

Koszt przesyłki na terenie Polski
Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową lub firmą kurierską. 
Dokładne koszty przesyłki zależą od formy płatności i dostawy oraz zawartości koszyka i są każdorazowo podawane w procesie zamawiania (na stronie gdzie podawane są dane do wysyłki). 

Przesyłki zagraniczne
Do przesyłek zagranicznych doliczana jest opłata według cennika Poczty Polskiej dla danego kraju. 

Wymiana
Sklep internetowy Universal Sport gwarantuje wymianę zamówionych produktów jeżeli kupujący będzie nie usatysfakcjonowany z produktu lub rozmiaru który otrzymał. 
Zwrot w celu wymiany jest możliwy w ciągu 10 dni kalendarzowych od daty doręczenia przesyłki. 
W tym czasie towar podlega wymianie pod warunkiem, że:
znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania, posiada oryginalne metki i oznaczenia oraz dowód sprzedaży.

W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa wymiany, towar należy odesłać na własny koszt na adres Universal Sport Grzegorz Boguszewski, ul. Piastowska 7, 05-240 Tłuszcz. Sklep internetowy Universal Sport informuje że przesyłki przesłane za pobraniem nie będą przyjmowane. 

Prosimy o wysyłanie paczek za potwierdzeniem nadania!

Do przesyłki z towarem prosimy o dołączenie informacji zawierającej nazwisko, numer zamówienia, dowód sprzedaży (paragon lub faktura), indeks towaru z rozmiarem na który ma nastąpić wymiana oraz numer konta. Sklep w ciągu 5 dni roboczych dokonuje sprawdzenia odesłanego produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, sklep w ciągu 7 dni roboczych wysyła wymieniony towar na własny koszt.
Sklep Universal Sport zastrzega sobie możliwość braku towaru o czym poinformuje klienta, a należność zostanie odesłana na konto Klienta.
Zwrotu pieniędzy nie dokonujemy przekazem pocztowym. Jedyną formą zwrotu pieniędzy jest przelew na konto bankowe. 

Zwroty towaru
Masz prawo do dokonania zwrotu kupionego u nas towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 10 dni od daty doręczenia przesyłki.

Prosimy o wysyłanie paczek za potwierdzeniem nadania!

W tym czasie towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że:
znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania, posiada oryginalne metki i oznaczenia oraz dowód sprzedaży.
W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa wymiany, towar należy odesłać na własny koszt na adres Universal Sport Grzegorz Boguszewski, ul Piastowska 7, 05-240 Tłuszcz, przesyłki przesłane za pobraniem nie będą przyjmowane.
Do przesyłki z towarem prosimy o dołączenie informacji zawierającej nazwisko, numer zamówienia, dowód sprzedaży (paragon lub faktura) oraz numer konta. Sklep w ciągu 2 dni roboczych dokonuje sprawdzenia odesłanego produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania, sklep w ciągu 7 dni dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.
Zwrotu pieniędzy nie dokonujemy przekazem pocztowym. Jedyną formą zwrotu pieniędzy jest przelew na konto bankowe. 

Produkty zawierające projekt graficzny

Produkty zawierające projekt graficzny przed wykonaniem podlegają ostatecznej weryfikacji, kontroli oraz akceptacji osoby zamawiającej (tj. zleceniodawcy) na podstawie wizualizacji bądź zdjęcia. Firma Universal Sport nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości, w produkcie zawierającym projekt graficzny, związanych z treścią i wyglądem po akceptacji zleceniodawcy. 

Płatności
Gotówka przy odbiorze (TYLKO POLSKA) Płatne przy odbiorze przesyłki u listonosza.

Przelew
Przedpłata na konto bankowe, wybierając płatność na przelew tradycyjny poczekaj na maila z prośbą o dokonanie wpłaty z danymi naszego konta, otrzymanie maila gwarantuje dostępność towaru z zamówienia. 

Karta Kredytowa i przelewy elektroniczne 
Wszystkie płatności za pomocą karty kredytowej oraz przelewów elektronicznych obsługiwane są przez firmę PayU S.A. (platnosci.pl).

System nie wymaga rejestracji, dane klienta oraz kwota transakcji pobierane są ze sklepu, wystarczy podać tylko numer karty kredytowej. Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu pracownicy serwisu internetowego Universal Sport, za którego usługę lub towar dokonywana jest płatność. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Serwis dokonuje autoryzacji następujących systemów kart płatniczych: 

Visa, MasterCard/EuroCard 

Po sfinalizowaniu zamówienia na towar lub usługę w serwisie internetowym zostaniesz przeniesiony na bezpieczne strony serwisu. Po Twojej akceptacji informacje zostaną wysłane szyfrowanym połączeniem do centrum autoryzacji kart płatniczych.

Rozmiary towarów w cm
Przy każdym rozmiarze podajemy wymiar w centymetrach (wzrost lub długość wkładki) który podany jest według oznaczeń producenta z opakowania produktu. Obsługa sklepu Universal Sport dokłada wszelkich starań aby zweryfikować większość podawanych rozmiarów z rzeczywistością, zastrzegamy sobie w niektórych sytuacjach prawo do pomyłek.

Reklamacje
Reklamacje towaru zakupionego w firmie Universal Sport rozpatrywane są zgodnie z Ustawą z 27.07.2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej i zmianie Kodeksu Cywilnego DZ.U.141 poz. 1176, przez okres 24 miesięcy od daty wydania towaru kupującemu. Od momentu odbioru przesyłki, firma Universal Sport Grzegorz Boguszewski ustosunkuje się w terminie 14 dni do sposobu rozpatrzenia reklamacji. Prosimy o wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego i dołączyć do reklamowanego produktu wraz z otrzymanym paragonem lub fakturą. W przypadku uznania reklamacji, towar wymienimy na wolny od wad, a w przypadku gdy będzie to niemożliwe(np: brak danego asortymentu), zaoferujemy Ci do wyboru inne dostępne w sklepie towary lub zwrot należności.
Informujemy, iż nie przyjmujemy żadnych przesyłek za pobraniem.
Paczkę z reklamowanym towarem należy wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką priorytetową na adres Universal Sport Grzegorz Boguszewski, ul Piastowska 7, 05-240 Tłuszcz z dopiskiem Reklamacja.

Prosimy o wysyłanie paczek za potwierdzeniem nadania!

W przypadku uznania reklamacji złożonej drogą pocztową zwracamy koszty wysyłki poniesione przez Klienta. Zwrotu pieniędzy nie dokonujemy przekazem pocztowym.

Faktury VAT
Jeśli zamiast paragonu chcesz otrzymać od nas fakturę VAT, podczas składania poinformuj o nim w treści zamówienia


Kontakt
W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości dotyczących zakupów naszym sklepie, prosimy o kontakt pod adres biuro@universalsport.pl Tel: 511-868-736

Anulowanie zamówienia
Jeśli będziesz chciał anulować złożone przez siebie zamówienie, wystarczy zadzwonić do nas pod nr 511-868-736. Nie będziemy jednak mogli anulować zamówienia, które zostało już do Ciebie wysłane. 

Newsletter
Dokonując zamówienia lub używając opcji newsletter wyrażają Państwo zgodę na otrzymanie informacji marketingowych droga mailową. 

Organ rejestrujący działalność gospodarczą
Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer działalności gospodarczej
KRS 0000034427
Kapitał zakładowy
406.000,00zł


Ochrona Danych Osobowych
Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Universal Sport Grzegorz Boguszewski. z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. 

Zastrzeżenie
Podane dostępne rozmiary oraz cena są informacjami aktualizowanymi codziennie.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu Universal Sportnie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru przesyłki u listonosza lub kuriera.
Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku braku towaru lub jego wcześniejszej sprzedaży. 

Błędna wysyłka towarów
W przypadku otrzymania innego towaru niż zamawiany prosimy o odesłanie go do nas. Paczkę z towarem należy wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej paczką priorytetową na adres Universal Sport Grzegorz Boguszewski, ul. Piastowska 7 , 05-240 Tłuszcz Warszawa z dopiskiem wymiana-źle wysłany towar, przesyłki przesłane za pobraniem nie będą przyjmowane. 
Zwracane będą tylko i wyłącznie koszta nadania przesyłki wg. opłat Poczty Polskiej. 

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Universalsport. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Wszystkie zdjęcia i opisy są własnościa firmy Universal Sport. Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.