Firma Universal Sport to Firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą najlepszej jakości sprzętu sportowego, pucharów, medali, statuetek oraz dyplomów.
W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji dla klubów sportowych, akademii, szkół i innych placówek dydaktycznych oraz organizacji pozarządowych. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem sal gimnastycznych, oferujemy sprzęt sportowy najwyższej jakości do wszelkiego rodzaju dyscyplin.
Do szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę usług należy również wykonywanie nadruków na odzieży, kubkach, torbach, itp. Dzięki różnorodnemu asortymentowi sprzętu sportowego oraz nowoczesnym maszynom i metodom nadruku możemy zagwarantować, że nawet najbardziej wymagający Klienci będą usatysfakcjonowani.
Universal Sport to zespół ludzi, który wie jak profesjonalnie zapewnić i zorganizować udany, aktywny wypoczynek. Nasza zasada to maksimum dobrej zabawy w połączniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników. Wiemy jak zapewnić czas wolny w atrakcyjny, pełen emocji niepowtarzalny sposób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie nowoczesnego sprzętu naszym klientom możemy zaoferować profesjonalną organizację zawodów sportowych, imprez firmowych, festynów i szkoleń.

Jesteśmy dla WAS