Universal Sport oficjalny dystrybutor marki KEEZA

KEEZA – to polska marka stworzona z miłości do sportu! Zajmujemy się produkcją profesjonalnej odzieży sportowej zarówno dla zawodowców jak i amatorów. KEEZA jest w branży już blisko 4 lata. W tym czasie udało nam się osiągnąć rozpoznawalność i miano solidnego brandu na Polskim rynku.

Do produkcji odzieży sportowej stosujemy wysokiej jakości polskie surowce posiadające unijne certyfikaty.

KEEZA dysponuje możliwością stosowania bardzo zróżnicowanych technologii służących do produkcji, personalizacji oraz zdobień wykonywanych na naszej odzieży (druk sublimacyjny cyfrowy, sitodruk, haft, termotransfer). Warto podkreślić, że stosowana przez nas technika druku sublimacyjnego daje nam praktycznie nieograniczone możliwości wzornicze, których ostatecznym moderatorem jest wyobraźnia naszych klientów.

Zespół grafików pracuje nad tym, aby każde zamówienie było niepowtarzalne i zgodne z Państwa sugestiami. 

Dzięki wdrożonemu systemowi archiwizacji zamówień KEEZA gwarantuje stałość kolorów oraz wzornictwa odzieży sportowej przez cały okres naszej współpracy.

Ubieramy amatorów jak i zawodowców w każdym wieku. Wykonujemy także stroje dziecięce i trykoty dla oldbojów. Oferowana przez nas rozmiarówka (junior: 60 – 152, senior: XS – XXXXL) również uwzględnia zróżnicowane potrzeby naszych klientów.

To co wyróżnia markę KEEZA to fakt, że każdego klienta traktujemy indywidualnie, liczymy na to, iż nasza filozofia bycia przede wszystkim partnerem a nie tylko dostawcą dla naszych klientów okaże się w pełni zbieżna z Państwa oczekiwaniami.

Cały czas staramy się rozwijać, dlatego jeśli nie mamy jeszcze asortymentu, którego poszukujesz – daj nam znać!

Najwyższa jakość

Konkurencyjne ceny

Indywidualne podejście

Błyskawiczna realizacja

Polska marka

Twój pomysł

Jeśli masz pomysł na produkt, którego jeszcze nie ma w naszej ofercie, napisz do nas – biuro@universalsport.pl  Jesteśmy otwarci na wszelkie innowacyjne rozwiązania nie tylko w zakresie odzieży sportowej. Zmierz się z kreatywnością zespołu KEEZA Team!

Transport

Z powodzeniem korzystamy z usług kurierskich, jednego z największych potentatów na tym rynku. Wiodąca marka w tym zakresie jest gwarantem dotrzymania terminów, nawet tych ”nagłych”. Dysponujemy również własną flotą, która pozwala w sytuacjach wyjątkowych dotrzeć na czas do naszych klientów.

Pytania

Najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: ( hiperłącze do FAQ ), zapraszamy również do skorzystania z opcji SHOUTBOX, gdzie konsultant on-line pomoże uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. W wyjątkowych sytuacjach skontaktuj się mailowo, w tytule wiadomości wpisując czego dotyczy problem, co znacznie ułatwi rozwikłanie problemu: biuro@universalsport.pl