Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Czapka

  Produkujemy czapki z własnym haftem i czapki na zamówienie. Nasze czapki zimowe mogą mieć dowolny kształt, kolor, splot, rozmiar i wzór. KEEZA to również producent czapek – napisz do nas i odbierz darmową wizualizację dedykowaną Twojej drużynie.

 • Koszulka bawełniana

  U nas wykonasz koszulki bawełniane z Twoim nadrukiem. Jesteśmy producentem odzieży sportowej dla Twojej drużyny i nie tylko.

 • Rękawiczki polarowe

  Produkujemy rękawiczki polarowe z własnym haftem. Nasze rękawiczki są stworzone z oddychającej tkaniny, która jednocześnie utrzymuje ciepło. Możliwość wykonania haftu lub naszycia gotowej aplikacji. KEEZA to również producent akcesoriów sportowych – napisz do nas i odbierz darmową wizualizację dedykowaną Twojej drużynie.

 • Torba medyczna

  Torba medyczna KEEZAMED z wyposażeniem do pierwszej pomocy. Bardzo mocna, porządnie wykonana torba z pewnością posłuży przez wiele intensywnych sezonów. KEEZA to również producent toreb treningowych i medycznych dla drużyn sportowych – napisz do nas i zamów torbę medyczną z logo Twojego klubu.

 • Worek na akcesoria

  Produkujemy worki na akcesoria dla sportowców i kibiców. Nasze worki są wykonane z ortalionu jak i polaru w dwóch wariantach. Worek jest bardzo pojemny, przestronny i bezpieczny, dzięki swojemu wiązaniu na sznur, posiada łączone ramiączka. KEEZA to również producent akcesoriów sportowych – napisz do nas i odbierz darmową wizualizację dedykowaną Twojej drużynie.

 • Worek na piłki

  Produkujemy worki na piłki treningowe i nie tylko na zamówienie. Nasze worki są wykonane z kodury – grubej impregnowanej tkaniny oraz siatki. Worek jest bardzo pojemny, przestronny i bezpieczny, dzięki swojemu wiązaniu na sznur. KEEZA to również producent akcesoriów sportowych – napisz do nas i odbierz darmową wizualizację dedykowaną Twojej drużynie