7 lat doświadczenia

Zaufaj profesjonalistom

Firma Universal Sport to Firma zajmująca się dystrybucją i sprzedażą najlepszej jakości sprzętu sportowego, pucharów, medali, statuetek, dyplomów oraz gadżetów kibicowskich. W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji dla klubów sportowych, akademii, szkół i innych placówek dydaktycznych oraz organizacji pozarządowych. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem sal gimnastycznych, oferujemy sprzęt sportowy najwyższej jakości do wszelkiego rodzaju dyscyplin. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem sportowej marki KEEZA.

Do szerokiej gamy oferowanych przez naszą firmę usług należy również wykonywanie nadruków na odzieży, kubkach, torbach, itp. Dzięki różnorodnemu asortymentowi sprzętu sportowego oraz nowoczesnym maszynom i metodom nadruku możemy zagwarantować, że nawet najbardziej wymagający Klienci będą usatysfakcjonowani. Wykonujemy również na zamówienie szaliki kibicowskie, ręczniki sublimowane, czapki, bluzy z nadrukiem i wiele innych produktów. U nas każdy wymagający kibic znajdzie coś dla siebie.

Universal Sport to zespół ludzi, który wie jak profesjonalnie zapewnić i zorganizować udany, aktywny wypoczynek. Nasza zasada to maksimum dobrej zabawy w połączniu z dbałością o kondycję fizyczną uczestników. Wiemy jak zapewnić czas wolny w atrakcyjny, pełen emocji niepowtarzalny sposób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie nowoczesnego sprzętu naszym klientom możemy zaoferować profesjonalną organizację zawodów sportowych, imprez firmowych, festynów i szkoleń.

Naszym Oficjalnym Partnerem jest firma TOMADEX S.C.

poprzedni slajd
następny slajd
Slider

Co nas wyróżnia?

7
lat
doświadczenia

300
zadowolonych
klientów

250
zrealizowanych
projektów

3000
produktów
w ofercie